Standard

Apartamenty Przystań Wiślana w dzielnicy Rybaki to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort i wysoki standard, który zapewnią nowoczesne rozwiązania techniczne budynku oraz doskonałe połączenie lokalizacji mieszkania w malowniczej, zielonej okolicy bez konieczności opuszczania centrum miasta.

Obiekt zaprojektowany bryłą jako efektowna willa miejska przez Studio Projektowe Kolektyw wyróżnia się nowoczesną i elegancką architekturą, która formą, barwą i detalem nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Rybaków, doskonale wpisując się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej zabytkowego dotychczasowego klimatu otaczającej zieleni i zróżnicowanego ukształtowania terenu. Dodatkowo umiejscowienie budynku w rozległym ogrodzie, który przeznaczony jest do wyłącznego korzystania przez mieszkańców zapewnia unikatową wręcz kameralność lokalizacji tej inwestycji w tkance miejskiej Torunia.

W tym kameralnym budynku na 3 kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano łącznie 17 apartamentów o powierzchni od 33 do 105 metrów kwadratowych. Lokale zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalny rozkład, z dużymi przeszkleniami, balkonami i tarasami.

Podwyższony standard wykończenia apartamentów obejmuje między innymi: rolety zewnętrzne opuszczane elektrycznie, klimatyzatory w salonach w każdym z apartamentów, balustrady ze stali nierdzewnej i szkła bezpiecznego, balkony i tarasy wykończone deskami tarasowymi.

Wielka zaletą inwestycji jest wyposażenie w elementy ID - systemu Inteligentny Dom, które zagwarantują mieszkańcom Przystani Wiślanej zdalne sterowanie ogrzewaniem w zimie i klimatyzacją w salonach w lato, a tym samym oszczędność energii i zmniejszenie wydatków związanych z eksploatacją. System inteligentny dom zintegrowany jest z videodomofonem wyposażonym w panel dotykowy, a interfejs IP umożliwia zdalne i lokalne sterowanie za pomocą smartfonu lub tabletu.

Dodatkowym i ważnym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców Przystani Wiślanej jest winda łącząca wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym. Dodatkowo właściciele apartamentów na parterze od strony południowej, poza obszernymi tarasami będą posiadali również własne przydomowe ogródki.

Na zewnątrz obiektu, w ogrodzie zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz altanę dla wszystkich mieszkańców. Komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców zapewni ogrodzenie inwestycji oraz monitoring garażu podziemnego i terenu wokół apartamentowca. 18 miejsc postojowych usytuowanych w garażu podziemnym oraz miejsca naziemne od strony ul Popiełuszki zapewnią wygodę dojazdu przyszłym użytkownikom. Komfortu użytkowania nieruchomości dopełnią schowki lokatorskie.

Rozwiązania infrastruktury technicznej dla budynku przy ul. Rybaki 9 w Toruniu kształtują się następująco: woda – z sieci miejskiej,     kanalizacja ogólnospławna – odprowadzenie ścieków do kanalizacji miejskiej,    energia elektryczna – zasilanie miejskie,     centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa - z własnej kotłowni gazowej.   

Przystań wiślana, Apartamenty, mieszkania Toruń - © 2014-2018 Dompol